GRATIS VERZENDING vanaf 75 euro (BE) of GRATIS AFHALEN in onze fysieke winkel te ANTWERPEN-BERCHEM ! Bezoek ook onze pop-up in DESIGNCENTER DE WINKELHAAK Contact en Openingsuren

Go to account settings
16 Oct 2026

De ultieme wijnproxy

De ultieme wijnproxy
Vilt Fermentary is een creatief culinair project in Antwerpen, ontstaan vanuit de persoonlijke missie van oprichtster Charlotte om een premium, alcoholvrije drank te creëren. Haar doel was het ontwikkelen van een drank die dezelfde smaakbeleving en complexiteit biedt als een alcoholische drank, maar dan bewust laag in zoetheid, met een frisse zuurgraad en een diepe, rijke smaak.
De reis van Charlotte begon in haar eigen garage, waar ze honderden testbatches brouwde. Omdat fermentatie een prachtige maar onvoorspelbare wetenschap is, was het omarmen van levende culturen de enige manier om de gewenste diepgang te bereiken. Door een basis van waterkefir te infuseren met verse groenten, sappen en zelfgemaakte shrubs, bracht ze een uniek en verfijnd smaakprofiel tot leven.
Het resultaat is de ultieme wijnproxy: geen imitatie van (mousserende) wijn, maar een op zichzelf staande smaakervaring die speciaal is ontworpen om gastronomische menu's te begeleiden. De drank is gelaagd in de mond, drinkt licht weg en biedt precies de zuurgraad, structuur en body die een culinair gerecht nodig heeft, al komt het als aperitief op zichzelf net zo goed tot zijn recht voor elke epicurist.

Recente artikelen

  1. Hoenger?

    Hoenger?

  2. De twee van Antwerpen

    De twee van Antwerpen

  3. Maak je niet druk

    Maak je niet druk

  4. Take care of your Self

    Take care of your Self

Keep in touch

Don’t worry, we won’t spam

Your Cart — 0

You cart is currently empty

Inloggen

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »